Horizon

Dynamizm i pewność siebie wyrażone w tym projekcie pomogą Ci zdobyć zaufanie każdego Klienta. Prezentacja wyrobów rozpoczyna się już w pierwszej chwili, podczas dyskretnej animacji obrazów tła. Linie wskazujące położenie kursora manifestują precyzję i skupiają uwagę na dłużej dzięki możliwości interakcji z ruchomymi elementami, nad którymi Użytkownik ma kontrolę. Zapamięta ten fakt, jako obietnicę pełnej kontroli nad wizją produktu, który u Ciebie zamówi. Niezwykły sposób przewijania treści świadczy o oryginalnym podejściu do tematu i wyróżnia Twoją stronę na tle konkurencji, pozostaje w pamięci na dłużej.

Jeśli chcesz przedstawić więcej szczegółów swojej oferty, możesz utworzyć podstrony dla każdej kategorii, gdzie umieścisz dowolnie sformatowaną treść i galerię odpowiednią dla opisywanego tematu. Użytkownik uzyska do niego dostęp klikając nazwę usługi.

Na każdej pełnoekranowej sekcji zwraca na siebie uwagę przycisk odwołujący się do następnego działu, nakierowujący Użytkownika do pola kontaktowego, z którego można wysłać do Ciebie wiadomość e-mail.

Dane kontaktowe są interaktywne. Jeżeli Twoja strona jest wyświetlana na smartfonie, kliknięcie numeru telefonu uruchomi połączenie. Kliknięcie adresu e-mail otworzy program pocztowy, również na komputerze.

Specjalny mechanizm zabezpiecza Twoje logo przed pobraniem na dysk.

Jeżeli prowadzisz Fanpage na Facebooku, możesz umieścić w prawym górnym rogu strony odnośnik do swojego profilu.